Nieuws

Nieuwe kalenders

De nieuwe kalenders van de dames en heren staan op de verschillende pagina's. Sla dus allemaal die agenda's maar open en noteer de data zodat je je favoriete ploeg kan komen aanmoedigen!



Helperslijst

Hierbij de helperslijst voor het seizoen 2018-2019. Eerst volgen nog enkele afspraken:

* Het is de bedoeling dat je zelf een vervanger zoekt als je niet kan komen (onderling wisselen). Ik stuur op dinsdag normaal een herinneringsmail naar degenen die in de kantine worden verwacht. Indien je wisselt met iemand, graag dit ook aan mij melden zodat ik op de hoogte ben en de juiste mensen verwittig.
* De helpers voor de damesploeg helpen van 09:15 tot 13:00
* De helpers voor de eerste ploeg helpen van 13:00 tot 16:00
* De helpers voor de derde ploeg helpen van 16:00 tot 19:30
* De helpers voor de tweede ploeg helpen van 08:45 tot 13:00
* Gelieve de kantine steeds proper achter te laten: glazen gedroogd in het schap, kantine uitborstelen, tafels en toog afkuisen, tapkraan en stuk onder de tapkraan afspoelen (plaat opheffen en ook daaronder afwassen!!), stekker warm water uit, schakelaars in de zekeringkast uitzetten, chauffage in de kantine en kleedkamer op 5°C, gordijnen sluiten).

Zaterdag 01.09.2018:
10:30 -> FCS Dames I-Blaasveld: Mathias Willems en Toon Nuyts

Zaterdag 08.09.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Heikant Berlaar: Dennis Tuytelaars en Lennart Driesen
14:00 -> FCS I - Bosvlinders: Joeri Cuypers; Toon Wens en Guy Raeymaekers
16:00 -> FCS III - Germeer: Bert Wens; Nick Leysen en Wouter Wens

Zondag 09.09.2018:
09:30 -> FCS II - Bosvlinders: Lotte Van Hoye; Bo Van Herck en Christine Van Gestel

Zaterdag 22.09.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Maria-ter-Heide C: Joeri Cuypers en Cedric Ruts
14:00 -> FCS I - RST Millegem: Viktor Heyns; Aaron Van Loon en Tim Kok
16:00 -> FCS III - Welkom Boys: Tuur Lasters; Emas Van Beylen en Dimitri Sels

Zondag 23.09.2018:
09:30 -> FCS II - Witte Molen: Jinse Peeters; An Segers; Andrea Beerden en Stien Loos

Zaterdag 29.09.2018:
14:00 -> FCS I - Hoekske: Herman Hoskens; Jef Dierckx en Mathijs Daemen
16:00 -> FCS III - Hoekske: Glenn Vandeurzen; Maarten Cuypers en Koen Raeymaekers

Zondag 30.09.2018:
09:30 -> FCS II - De Vraai: Loes Goor; Annelies Nuyts en Jolien Peeters

Zaterdag 06.10.2018:
14:00 -> FCS Dames I - De Kempen: Jo Verwaest en Glenn Cuypers

Zaterdag 13.10.2018:
14:00 -> FCS I - Kempenzonen: Geert Gaukema; Stef Teunkens en Nathan Jonckers

Zondag 14.10.2018:
09:30 -> FCS II - Kempenzonen: Bo Everaert; Valérie Crets en Fien Van der Veken

Zaterdag 20.10.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Zennester Hombeek: Tom Goris en Robin Van Mechelen
16:00 -> FCS III - De Kroon: Gert Wens; Marc Nuyts en Marc Van Gestel

Zaterdag 27.10.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Arendonk Sport: Maarten Wynen en Menno Sels

Zondag 28.10.2018:
09:30 -> FCS II - Heikneuters: Chelsea Vromans; Esther Van Gorp en Ruth Mattan

Zaterdag 03.11.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Ternesse: Jef Nuyts en Maxime Van Beek

Zondag 04.11.2018:
09:30 -> FCS II - Karel I: Jelte Staes; An Boons en Anke Huysmans

Zaterdag 10.11.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Weelde: Raoul Van Rooy en Mathias Maes
14:00 -> FCS I - Flurky: Pieter Stessens; Nico Vanherck en Senna Nuyts
16:00 -> FCS III - Looi: Wim Van der Veken; Dieter Vandendriessche en Toon Kuppens

Zondag 11.11.2018:
09:30 -> FCS II - Braberg: Bodine Van Loon; Michelle Van Gestel en Nanou Van Mechgelen

Zaterdag 24.11.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Davo Puurs: Emas Van Beylen en Jef Dierckx
14:00 -> FCS I - Braberg: Jens Stessens; Menno Sels en Filip Boonen
16:00 -> FCS III - Schijf: Bert Wens; Maarten Wynen en Glenn Vandeurzen

Zondag 25.11.2018:
09:30 -> FCS II - Postel: Sara Van Mechelen; Chelsea Vromans en Anke Huysmans

Zaterdag 01.12.2018:
14:00 -> FCS I - GSK: Thomas Goris; Toon Wens en Robin Van Mechelen
16:00 -> FCS III - Netevallei: Cedric Ruts; Wouter Wens en Koen Raeymaekers

Zondag 02.12.2018:
09:30 -> FCS II - Broekkant: Annelies Nuyts; Christine Van Gestel en Bo Van Herck

Zaterdag 08.12.2018:
10:30 -> FCS Dames I - Schoten: Jo Verwaest en Jef Nuys
14:00 -> FCS I - Red Star: Stef Van de Perre; Nick Verwaest;
16:00 -> FCS III - Sparta: Raoul Van Rooy; Dieter Vandendriessche en Tom Goris

Zaterdag 15.12.2018:
10:30 -> FCS Dames I - 's Gravenwezel-Schilde: Maarten Cuypers en Stef Teunkens

Zondag 16.12.2018:
09:30 -> FCS II - Vorsel: Esther Van Gorp; Stien Loos en Fien Van der Veken

Zondag 23.12.2018:
09:30 -> FCS II - W. Spin: Michelle Van Gestel; Nanou Van Mechgelen en Jolien Peeters

Zaterdag 12.01.2019:
10:30 -> FCS Dames I - Ik Dien: Glenn Cuypers en Aaron Van Loon
14:00 -> FCS I - Claridge: Pieter Stessens; Filip Boonen en Herman Hoskens
16:00 -> FCS III - Cools: Mathias Willems; Nick Leysen en Guy Raeymaekers

Zaterdag 26.01.2019:
10:30 -> FCS Dames I - SC Mechelen: Toon Nuyts en Nico Vanherck

Zaterdag 09.02.2019:
10:30 -> FCS Dames I - Wuustwezel C: Dimitri Sels en Mathias Maes
14:00 -> FCS I - Donk: Jens Stessens; Jos Meeus en Toon Kuppens
16:00 -> FCS III - Pro Mille: Wim Van der Veken; Thomas Goris en Lennart Driesen

Zondag 10.02.2019:
09:30 -> FCS II - Den Berg: Sara Van Mechelen; Jelte Staes; An Boons en Andrea Beerden

Zondag 17.02.2019:
09:30 -> FCS II - Ten Aard: Valérie Crets; Lotte Van Hoye; Bodine Van Loon en Ruth Mattan

Zaterdag 23.02.2019:
10:30 -> FCS Dames I - Moldavo C: Mathijs Daemen en Viktor Heyns

Zaterdag 02.03.2019:
14:00 -> FCS I - Motorclub: Nathan Jonckers; Tim Kok en Senna Nuyts
16:00 -> FCS III - Real Heesakker: Geert Gaukema; Stef Van de Perre en NIck Verwaest

Zondag 03.03.2019:
10:30 -> FCS II - Schijf: Loes Goor; Jinse Peeters; Bo Everaert en An Segers

 

Volgende matchen

Datum za., 22. sept. 2018 Beginn 10:30
FCS Dames I
FCS Dames I
Maria-ter-Heide C
Maria-ter-Heide C
-:-

Datum za., 22. sept. 2018 Beginn 14:00
FCS I
FCS I
RST Millegem
RST Millegem
-:-

Datum za., 22. sept. 2018 Beginn 16:00
FCS III
FCS III
Welkom
Welkom
-:-

Datum zo., 23. sept. 2018 Beginn 09:30
FCS II
FCS II
Witte Molen
Witte Molen
-:-